קורס אנגלית עסקית

למה אנגלית עסקית? שיטת לימוד אנגלית עסקית חדשה ומתקדמת

בעידן המודרני, שבו שימוש בכמעט כל ערוץ מדיה מצריך רמה גבוהה של אנגלית, שליטה בשפה חשובה זו מהווה נכס צאן ברזל עבור האדם הממוצע, ועל אחת כמה וכמה עבור איש העסקים, עובד ההייטק או עבור אדם שעובד בחברה בינלאומית. לעתים קרובות נאלצים אנשים אלו להתנהל אל מול גורמים דוברי אנגלית שדעתם חשובה מאוד, כגון לקוחות, מנהלים, עמיתים לעבודה, או מעסיקים פוטנציאליים.

קורס אנגלית עסקית, איך לבחור?

ביער הסבוך של הצעות שונות, בתי ספר שונים ואפילו מורים פרטיים שמציעים את מרכולתם, הלקוח הממוצע איננו יודע אלו גורמים לקחת בחשבון, ומה יעשה את ההבדל בין קורס אנגלית עסקית איכותי ואפקטיבי, לבין קורס שפשוט לא יענה על מטרותיו.

א) תוכן מותאם אישית

כשמדובר באנגלית עסקית, הגורם החשוב ביותר הינו ללא ספק התאמה אישית של תכנית הלימוד, מאחר שאוצר המילים, הביטויים השימושיים ומנעד השפה שונים במידה רבה מאלו שנשתמש בהם באופן יומיומי עם חבר, קרוב משפחה, או אדם מהרחוב. יתרה מזאת, הז'רגון העסקי נוטה להשתנות דרמטית בין תחום לתחום: מנהל משאבי אנוש בחברה, מנהלת משרד, או עובד היי-טק, ודורש מן הלומד היכרות ספציפית עם השפה האנגלית בתחום בו הוא רוצה להתמקצע ולהגיע להישגים אמיתיים.

ב) מורה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר

איכות המורים המעבירים את החומר חשובה לא פחות, ומשקל חשיבותה עולה ככל שחומר הלימוד מורכב ומתקדם יותר ודורש דרגת מיומנות גבוהה יותר, כמו למשל במקרה של אנגלית עסקית.
 מורה מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון רב, יידע לקחת את החומר המתאים לך אישית ולהעביר אותו בצורה הברורה והפשוטה ביותר, באמצעות הסברים צלולים וממוקדים.

במשך השיעורים, עליך התלמיד לצפות שהמורה יהיה מסוגל לענות על כל שאלותיך או לפחות על רובן בנושא דקדוק, ביטויים שימושיים, או אוצר מילים ושהתנהלות השיעור תהיה מרוכזת בך ובתחום העיסוק שלך, כשהמורה מפעיל אותך לאורך כל השיעור באמצעות פעילויות שונות שיאפשרו תרגול מקסימלי של מיומנויות שונות.

הדרכה חובבנית זה לא משהו שאתם רוצים כשאתם מתכוננים לפגישה חשובה. עליכם לעבוד עם הטובים ביותר, על מנת להגיע להישגים הטובים ביותר שישרתו את מטרותיכם נאמנה.

קורס אנגלית עסקית, שיטת הלימוד שלנו

שיטת הלימוד של ברייט אינגליש ללימודי אנגלית עסקית, עוצבה בהתבסס על שתי הנחות היסוד הנראות מעלה; חומרי הלימוד שלנו מותאמים ספציפית לכל לומד ולומד במידה המקסימלית ביותר על מנת לאפשר לו להשיג את מטרותיו באופן האפקטיבי ביותר ובזמן הקצר ביותר, מבלי לבזבז אנרגיה מיותרת בלימוד של נושאים שלא יהיו לו לשימוש בסוף הקורס.

הלימוד במשך הקורס הינו לימוד מסוים של אוצר המילים, הביטויים השימושיים, והמטלות הפרקטיות בתחומו. למשל:

 • אנשים שעובדים במחלקת המכירות, ילמדו עם חומרי לימוד באנגלית בתחום המכירות ויתרגלו באמצעות סימולציות מכירה
 • מנהלי\ות משרד יעבדו עם ספרים המיועדים לתחום זה ספציפית, ויעבדו על תרגול מטלות פרקטיות חשובות כגון קבלת אורחים מחו"ל, או שליחת אימיילים בין חברות.
 • הייטיקיסטים יעבדו עם ספרים לשיפור האנגלית הטכנית שלהם
 • נשתמש בספרי הקורס הרגילים שלנו עבור אנגלית עסקית כללית, שמיועדים לתלמידים שצריכים להתנהל בסביבת עבודה דוברת אנגלית שכוללת ביצוע מטלות כגון
 • דיווח על פרויקטים
 • השתתפות בפגישות
 • פרזנטציות
 • כתיבת אימיילים
 • שיחות טלפון באנגלית
 • ניהול משא ומתן באנגלית

המורים שלנו

בברייט אינגליש, המורים הם חלק מהשיטה! לימודי אנגלית עסקית דורשים את רמת המקצועיות הגבוהה ביותר שיש ממורה, ועבודה עם מורה מהוקצע עושה הבדל משמעותי בתוצאה הסופית ובהתקדמות התלמיד.

בהתאם לזאת, אצלנו עובדים עם "מאמני אנגלית"  שיודעים להדריך את התלמיד בצורה המקצועית ביותר, ולקחת אותו שלב שלב אל הנקודה אליה הוא צריך להגיע.

המורים אצלנו, מורים מוסמכים בעלי תעודת הוראה מאוניברסיטה בריטית או אמריקאית, דוברי אנגלית כשפת אם עוזרים לתלמיד לרכוש ידע ספציפי בתחומו, ומספקים לו פידבק מקצועי בכתב ובעל פה באמצעות קבצי וורד מסודרים, שנכתבים על ידי המורה לאורך השיעור, ועוזרים לו לשפר את אוצר המילים שלו, להשתמש בצורה נכונה בביטויים, לשפר את הדקדוק,  ההגייה והאינטונציה.

כל אלו כמובן, בהקשר של המצבים הספציפיים בהם צריך הלומד להשתמש בשפה בסביבת העבודה שלו.

מאמרים נבחרים

גולש יקר, מתחת תוכל למצוא תשובה לשאלות חשובות כגון:

 • מה היא הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית?
 • מה ההבדל בין אנגלית עסקית לאנגלית מדוברת?
 • מה עלינו לעשות על מנת לשפר את שטף הדיבור והביטחון באנגלית ?
 • איך לכתוב את המייל המושלם?
 • מה המפתח ללימוד אפקטיבי?

לימוד אנגלית מדוברת

איך פשוט פותחים את הפה ומדברים אנגלית? בכתבה זו תגלו מה בדיוק צריך לעשות כדי להשתפר בתחום הזה, ומהר!

לימוד אנגלית עסקית

איך נשפר את האנגלית העסקית שלנו ונסתדר בחברה דוברת אנגלית? המפתח לשיפור אנגלית עסקית, ולמה חשוב לשים לב כשבוחרים קורס.

כתיבת מייל באנגלית

איך לכתוב את המייל המושלם? אספנו בשבילכם כמה טיפים חשובים וקווים מנחים שיעזרו לכם לשפר את המיומנות החשובה הזו.

לימודי אנגלית חוויתיים

מה הקשר בין הנאה וחוויה לבין למידה אפקטיבית? למטה תוכלו לגלות את התשובה לשאלה זו ומה היא גישת הלימוד במרכז אצלנו.