לימוד אנגלית בטלפון

לימוד אנגלית בטלפון לשיפור אנגלית מדוברת 

לימוד אנגלית בטלפון עם ברייט אינגליש מביא את חו"ל אליכם ומעניק לכם את הטוב ביותר מכל העולמות:

 • ניסיון מנצח – בהלוך השנים למדו בברייט אינגליש מעל ל 3000 תלמידים מרוצים. בית העסק ברייט אינגליש הוקם ומנוהל ע"י אסף רונן, מורה לאנגלית בעל ניסיון של כ-20 שנה. כל המורים מקבלים הכשרה רציפה וגישה לתכנים שהם פירותיו של ניסיון עשיר שנצבר לאורך השנים. המורים בברייט אינגליש בעלי הכלים הטובים ביותר לעזור לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
 • שיחות באורך חצי שעה  – פרק זמן המאפשר תרגול מספק ובאמת מביא לתוצאות.

לימוד אנגלית בטלפון עם ברייט אינגליש
לימוד אנגלית בטלפון עם ברייט אינגליש
 • תכנית לימוד מותאמת לדוברי עברית – בברייט אינגליש כל התכנים בהם משתמשים המורים מותאמים ללומדים ישראלים. בסוף כל שיעור תקבלו משוב הכולל תיקונים לטעויות שעשיתם, תרגום מאנגלית לעברית לביטויים שימושיים או אוצר מילים שלא ידעתם והסברים מקוריים מבית ברייט אינגליש על דקדוק, שיעשו לכם סדר בראש!
 •  הסטנדרט הגבוה ביותר של מורים בלימוד אנגלית בטלפון בהתחייבות – זה לא מספיק שמי שמדבר איתכם בטלפון יהיה רק דובר אנגלית שפת אם. חשוב מאוד גם שיבין עברית ברמת מתקדמים ומעלה, על מנת שיוכל להבין אתכם כשאתם נתקעים. בברייט אינגליש אנחנו מתחייבים שכל המורים ללא יוצא מן הכלל עומדים בסטנדרט הזה. כמעט ב-100% מהמקרים המורים ידעו לעזור לכם כשאתם נתקעים ולא בטוחים איך לומר מילה או משפט מסוים באנגלית. כמו כן, כל המורים מנוסים ובעלי הצלחה מוכחת עם תלמידים רבים ומקבלים הכשרה ספציפית איך לעזור לתלמיד לשפר את האנגלית המדוברת שלו.

 •  עבודה עם מורה קבוע – מורה אחד שיודע בדיוק מה אתם צריכים כדי להתקדם, מלווה אתכם לאורך כל התהליך ומכיר את החוזקות והחולשות שלכם.


האם לימוד אנגלית בטלפון באמת עובד? 

הניסיון מוכיח שלימוד אנגלית בטלפון

זו מתכונת הלימוד הטובה ביותר לשיפור אנגלית מדוברת.

 • התאמה אישית – בשיעורי אנגלית בטלפון אתם מדברים 100% מהזמן, ומתרגלים את הדברים שהכי חשובים לכם. שלא כמו בשיעורים פרונטליים בקבוצה בה צריך לחלוק את זמן הדיבור עם תלמידים אחרים ולהתאים עצמכם לצרכים שלהם. 

 • פריסת זמן חכמה יותר – הזמן של כולנו בעידן המודרני נעשה משאב דל יותר ודל יותר. נסיעה הלוך ושוב בנוסף לשיעור עצמו במרכז לימוד דורשת כשעתיים שלוש. הרבה יותר חכם לפרוס את אותו פרק זמן ל3-4 שיעורים של חצי שעה בשבוע שמאפשרים לכם לדבר אנגלית כמעט כל יום. הרבה יותר נוח ופשוט, והרבה יותר יעיל מבחינת שיפור האנגלית המדוברת.

 • נוחות = התמדה = תוצאות אופטימליות! – לימודי אנגלית בטלפון מאפשרים לכם ללמוד כמעט בכל זמן ומכל מקום. המורים זמינים מ-8:00 בבוקר עד 22:00 בלילה, וחלקם אף עד 23:00. הנוחות הזו מעלה דרמטית את הסיכוי שתתמידו בתהליך הלימוד ותגיעו לתוצאות משמעותיות.

 • למידה במתכונת הטבעית ביותר לרכישת שפה – לימודי אנגלית בטלפון מאפשרים לכם ללמוד באופן הטבעי ביותר בו בני אדם רוכשים שפה. תרגול של דיבור והקשבה בליווי פידבק ממורה מנוסה זה מתכון מנצח לשיפור האנגלית!  

 • נטו שיפור אנגלית מדוברת – אחד היתרונות הגדולים ביותר של שיעורים טלפוניים הוא שמתרגלים 100% מהזמן שיחה באנגלית. לא מתפזרים לתרגולי קריאה או כתיבה וכדומה. בברייט אינגליש טרחנו גם ליצור תכנים שמאפשרים לכם לשפר את האנגלית המדוברת שלכם באופן אופטימלי. 
 • חסכון כספי – בהשקעה של 600-800 ש"ח בחודש, תוכלו ללמוד 3 פעמים בשבוע ולדבר אנגלית כמעט כל יום! אתם כמובן גם יכולים ללמוד פעם או פעמיים בשבוע ולהוריד את העלות ל-300-500 שקלים בחודש. מדובר בהשקעה כספית משתלמת, שמאפשרת לכם למקסם את הערך שאתם מקבלים מתהליך הלימוד ולהתמיד בו לאורך זמן.

איך מתנהל השיעור?

בברייט אינגליש בנינו מערכי שיעור שמיועדים במיוחד ללימוד אנגלית בטלפון ומבטיחים שתתרגלו את הדיבור שלכם המון. אבל לא רק, כחלק ממערכי השיעור תלמדו אוצר מילים, ביטויים שימושיים ודקדוק. המורה כמובן עוזר לכם להשתמש בהם תוך כדי השיחה. לכל שיעור נושא שיחה שמיוצג ע"י סדרת שאלות ובין השאלות מקליד המורה בזמן אמת תיקונים לשגיאות שלכם. בסוף השיעור תקבלו משוב באימייל שעליו תעברו עד לשיעור הבא 🙂 

איך מתאמים ומבטלים שיעור? 

בעת הרישום, תעבירו אלינו טווח ימים ושעות שנוח לכם ללמוד בו ובהתאם לזאת ולשיעור הניסיון שעשיתם, תשובצו למורה המתאים. המורה ייצור קשר וישמרו לזכותכם ימים ושעות קבועים בלו"ז של אותו מורה. במקרה בו תרצו לבטל או לשנות מועד שיעור, אתם שולחים הודעה קצרה לכתובת המייל של המורה שלכם יום לפני עד השעה 22:00 בלילה. במידה ולוח הזמנים שלכם לא מאפשר לכם ללמוד בימים ושעות קבועים, תוכלו לקבוע עם המורה משיעור לשיעור, כשאתם מקדישים 2 דקות לפני סוף השיעור לקביעת השיעור הבא שלכם. 


מחירון:

לנרשמים עד לשבוע לאחר שיעור הניסיון 

  80 שיעורים של חצי שעה – 5280 ש"ח. (66 שקלים לשיעור של חצי שעה) 

 60 שיעורים של חצי שעה – 3980 ש"ח. (66 שקלים לשיעור של חצי שעה) 

40 שיעורים של חצי שעה – 2960 ש"ח. (74 שקלים לשיעור של חצי שעה)

20 שיעורים של חצי שעה – 1640 ש"ח. (82 שקלים לשיעור של חצי שעה)

לנרשמים מאוחר יותר משבוע לאחר שיעור הניסיון (מחירון רגיל):

 80 שיעורים של חצי שעה – 5760 ש"ח (72 ש"ח לשיעור)

 60 שיעורים של חצי שעה – 4260 ש"ח (71 ש"ח לשיעור)

 40 שיעורים של חצי שעה – 3280 ש"ח (82 ש"ח לשיעור)

    20 שיעורים של חצי שעה – 1950 ש"ח (97.5 ש"ח לשיעור)


תנאי ביטול:

לכל החבילות נקודת יציאה בהן אפשר לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי בקיזוז השיעורים שבוצעו. (לא לפני נקודת היציאה ולא אחריה) :

20 שיעורים – נקודת יציאה ב-4 שיעורים

40 שיעורים – נקודת יציאה ב-6 שיעורים

60 שיעורים – נקודת יציאה ב-8 שיעורים 

80 שיעורים – נקודת יציאה ב-10 שיעורים 

במקרה של מימוש נקודת יציאה, יקוזזו מספר השיעורים (לפי נקודת היציאה של החבילה שנרכשה) מכמות השיעורים בחבילה כשעלותם מחושבת בהתאם לעלות החבילה הכוללת.

לדוגמא: לקוח שרוכש 60 שיעורים לפי עלות 66.3 ש"ח לשיעור יקבל החזר כספי בקיזוז 8 שיעורים כפול 66.3 ש"ח.) בנוסף לקיזוז עלות השיעורים שבוצעו יחויב הלקוח בעמלת טיפול של 60 ש"ח עבור תהליך ביטול העסקה.

לאחר נקודת היציאה אין החזר כספי

 

מאמרים נבחרים

גולש יקר, מתחת תוכל למצוא תשובה לשאלות חשובות כגון:

 • מה היא הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית?
 • מה ההבדל בין אנגלית עסקית לאנגלית מדוברת?
 • מה עלינו לעשות על מנת לשפר את שטף הדיבור והביטחון באנגלית ?
 • איך לכתוב את המייל המושלם?
 • מה המפתח ללימוד אפקטיבי?

לימוד אנגלית מדוברת

איך פשוט פותחים את הפה ומדברים אנגלית? בכתבה זו תגלו מה בדיוק צריך לעשות כדי להשתפר בתחום הזה, ומהר!

לימוד אנגלית עסקית

איך נשפר את האנגלית העסקית שלנו ונסתדר בחברה דוברת אנגלית? המפתח לשיפור אנגלית עסקית, ולמה חשוב לשים לב כשבוחרים קורס.

כתיבת מייל באנגלית

איך לכתוב את המייל המושלם? אספנו בשבילכם כמה טיפים חשובים וקווים מנחים שיעזרו לכם לשפר את המיומנות החשובה הזו.

לימודי אנגלית חוויתיים

מה הקשר בין הנאה וחוויה לבין למידה אפקטיבית? למטה תוכלו לגלות את התשובה לשאלה זו ומה היא גישת הלימוד במרכז אצלנו.

מעל ל-3000 לקוחות מרוצים כבר שיפרו את האנגלית המדוברת שלהם איתנו מאז 2011. השאירו את הפרטים שלכם למטה ותתחילו לדבר כמו מקצוענים, בהתחייבות! :-)