מידע על לימודי אנגלית

מדוע לימודי אנגלית?

כישראלים אנחנו מגלים שלימודי אנגלית פותחים בפנינו אינספור דלתות, אם מדובר בהתקדמות בתחום התעסוקה, הצלחה בלימודים או מימוש עצמי. מיומנות גבוהה באנגלית היא המפתח לכולם.

אנגלית לחיים האישיים

בפן האישי, השקעה בלימודי אנגלית פותחת אותנו אל העולם הגדול. אנגלית הינה לינגואה פרנקה בינלאומית (ללינגואה פרנקה, ראה קישור בתחתית העמוד), שפה משותפת שבאמצעותה אנשים מכל קצוות העולם מתקשרים אחד עם השני. אם אתם מבינים ומדברים אנגלית טוב, נסיעות לחו"ל הן חוויה מהנה והרפתקאה אמתית שבה מכירים אנשים חדשים ונחשפים לתרבות שונה משלנו. עבודה בחו"ל או מעבר לארץ אחרת תמיד אפשריים. האינטרנט הופך לכפר גלובאלי שדרכו אנחנו מכירים אנשים חדשים, דעות שונות, תרבויות אחרות ומידע מכל קצה של העולם. היכולת להעשרה עצמית גדלה פי כמה וכמה.

לימודי אנגלית הצלחה בלימודים

הצורך להשקיע בלימודי אנגלית מלווה אותנו לאורך כל שנות הלימודים. בבית הספר היסודי ציון טוב באנגלית מאפשר לנו לבחור בתיכון שאנחנו מעוניינים להתקבל אליו. תלמידי תיכון שמוציאים ציון טוב ברמת 4 או 5 יחידות מעלים את הסיכוי שלהם להתקבל לאוניברסיטה או מכללה טובה באופן משמעותי. תוצאה טובה במבחן הפסיכומטרי שאנגלית מהווה 33% ממנו או במבחן האמי"ר, מהווה כרטיס כניסה סופי לאוניברסיטאות הטובות בארץ. לבסוף, סטודנטים נדרשים לקרוא עשרות מאמרים אקדמאים באנגלית בתואר ראשון ושני ולימודים גבוהים בחו"ל יצריכו מאיתנו להשלים מבחני מיון מאתגרים להערכת רמת האנגלית כגון מבחן TOEFL ובחינת IELTS.

לימודי אנגלית, למה זה חשוב לקריירה

שליטה טובה בשפה האנגלית מקלה עלינו למצוא עבודה טובה יותר ולהתקבל לתפקיד שאנחנו חושקים בו. הסטטיסטיקה מראה שישנו קשר ישיר בין רמת השליטה באנגלית לבין רמת ההכנסה של אנשים בישראל. אדם בעל אנגלית טובה ירוויח בממוצע כ-30% יותר מעמיתו שמתקשה עם השפה. כמורה לאנגלית שמעתי סיפורים רבים של לקוחות ותלמידים שתיארו בפניי כיצד שיפור האנגלית עזר להם לקבל עבודה טובה יותר או להתקדם בתוך החברה בה הם עבדו.

לימודי אנגלית בברייט איגליש

במרכז שלנו תקבלו מענה מלא לכל הצרכים שלכם בהקשר של לימודי אנגלית. לימודי אנגלית כלליים לילדים ומבוגרים כאחד, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, הכנה לבחינת הבגרות באנגלית ולבחינות אקדמאיות כגון בחינת האמי"ר, טופל, ואיילטס. לאלו מכם שמעוניינים ללמוד מנוחות הבית קיימים מסלולים של לימודי אנגלית דרך הטלפון ושיעורים אינטרנטיים.

הקורסים במרכז מתקיימים בשלוש מתכונות: קבוצות של עד 8 אנשים, קבוצות  של עד 3 אנשים, ושיעורים פרטיים. כל קורסי האנגלית בהנחיה של מורים מנוסים בעלי תעודת הוראה מטעם אוניברסיטה בריטית או אמריקאית. שיטת הלימוד חוויתית ומדמה את הדרך בה דובר אנגלית כשפת אם לומד את השפה. תוכנית הלימוד מותאמת לצרכיי התלמידים ומותאמת לפי רמה.

לימודי אנגלית תורמים לחיינו מבחינות רבות ומהווים אבן דרך חשובה בבניית עתידנו.
בברייט אינגליש חרטנו על דגלנו לספק את איכות הלימוד הגבוהה ביותר תוך כדי שמירה על מחירים סבירים. נשמח לראותכם בין לקוחותינו.

להרשמה ללימודי אנגלית לחצו | למעוניינים קורס אנגלית עסקית מהיר

 

מאמרים נבחרים

גולש יקר, מתחת תוכל למצוא תשובה לשאלות חשובות כגון:

  • מה היא הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית?
  • מה ההבדל בין אנגלית עסקית לאנגלית מדוברת?
  • מה עלינו לעשות על מנת לשפר את שטף הדיבור והביטחון באנגלית ?
  • איך לכתוב את המייל המושלם?
  • מה המפתח ללימוד אפקטיבי?

לימוד אנגלית מדוברת

איך פשוט פותחים את הפה ומדברים אנגלית? בכתבה זו תגלו מה בדיוק צריך לעשות כדי להשתפר בתחום הזה, ומהר!

לימוד אנגלית עסקית

איך נשפר את האנגלית העסקית שלנו ונסתדר בחברה דוברת אנגלית? המפתח לשיפור אנגלית עסקית, ולמה חשוב לשים לב כשבוחרים קורס.

כתיבת מייל באנגלית

איך לכתוב את המייל המושלם? אספנו בשבילכם כמה טיפים חשובים וקווים מנחים שיעזרו לכם לשפר את המיומנות החשובה הזו.

לימודי אנגלית חוויתיים

מה הקשר בין הנאה וחוויה לבין למידה אפקטיבית? למטה תוכלו לגלות את התשובה לשאלה זו ומה היא גישת הלימוד במרכז אצלנו.