קורס לימוד אנגלית – איך זה עוזר לנו

לימוד אנגלית ברייט אינגליש
לימוד אנגלית

לדעת אנגלית זה להחזיק את העולם בכף ידך

קורס לימוד אנגלית פותח בפנינו אינספור דלתות, אם מדובר בהתקדמות בתחום התעסוקה, הצלחה בלימודים או מימוש עצמי. מיומנות גבוהה באנגלית היא המפתח לכולם.

אנגלית לחיים האישיים

בפן האישי, השקעה בלימודי אנגלית פותחת אותנו אל העולם הגדול. אנגלית הינה לינגואה פרנקה (ללינגואה פרנקה, ראה קישור בתחתית העמוד), שפה משותפת שבאמצעותה אנשים מכל קצוות העולם מתקשרים אחד עם השני. אם אתם מבינים ומדברים אנגלית טוב, נסיעות לחו"ל הן חוויה מהנה והרפתקאה אמתית שבה מכירים אנשים חדשים ונחשפים לתרבות שונה משלנו. עבודה בחו"ל או מעבר לארץ אחרת תמיד אפשריים. האינטרנט הופך לכפר גלובאלי שדרכו אנחנו מכירים אנשים חדשים, דעות שונות, תרבויות אחרות ומידע מכל קצה של העולם. היכולת להעשרה עצמית גדלה פי כמה וכמה.

קורס לימוד אנגלית – הצלחה בלימודים

הצורך להשקיע בלימודי אנגלית מלווה אותנו לאורך כל שנות הלימודים. בבית הספר היסודי ציון טוב באנגלית מאפשר לנו לבחור בתיכון שאנחנו מעוניינים להתקבל אליו. תלמידי תיכון שמוציאים ציון טוב ברמת 4 או 5 יחידות מעלים את הסיכוי שלהם להתקבל לאוניברסיטה או מכללה טובה באופן משמעותי. תוצאה טובה במבחן הפסיכומטרי שאנגלית מהווה 33% ממנו או במבחן האמי"ר, מהווה כרטיס כניסה סופי לאוניברסיטאות הטובות בארץ. לבסוף, סטודנטים נדרשים לקרוא עשרות מאמרים אקדמאים באנגלית בתואר ראשון ושני ולימודים גבוהים בחו"ל יצריכו מאיתנו להשלים מבחני מיון מאתגרים להערכת רמת האנגלית כגון מבחן TOEFL ובחינת IELTS.

לימודי אנגלית, למה זה חשוב לקריירה

שליטה טובה בשפה האנגלית מקלה עלינו למצוא עבודה טובה יותר ולהתקבל לתפקיד שאנחנו חושקים בו. הסטטיסטיקה מראה שישנו קשר ישיר בין רמת השליטה באנגלית לבין רמת ההכנסה של אנשים בישראל. אדם בעל אנגלית טובה ירוויח בממוצע כ-30% יותר מעמיתו שמתקשה עם השפה. כמורה לאנגלית שמעתי סיפורים רבים של לקוחות ותלמידים שתיארו בפניי כיצד שיפור האנגלית עזר להם לקבל עבודה טובה יותר או להתקדם בתוך החברה בה הם עבדו.

לימוד אנגלית ברייט אינגליש
לימוד אנגלית ברייט אינגליש

קורס לימוד אנגלית בברייט אינגליש

ברייט אינגליש קיימת מזה כ-9 שנים ובהלוך השנים למדו אצלנו מעל ל-3000 לקוחות מרוצים. בית העסק מנוהל ע"י אסף רונן, מורה לאנגלית בעל ניסיון של מעל ל-20 שנה.

ברייט אינגליש נבדלת מגופים רבים אחרים מעצם העובדה שהוקמה ומנוהלת ע"י מורים מנוסים שבבעלותם הניסיון והידע המקצועי הנדרשים להביא את התלמידים במוסד הלימוד לתוצאות הטובות ביותר.

הבדל זה מתבטא קודם כל בחומרי הלימוד, שרובם מקוריים ונכתבו במיוחד עבור תלמידים דוברי עברית. בנוסף, מתכונות הלימוד, הסילבוס ומסלולי הקורס נבנו כך שיאפשרו לתלמיד לממש את הפוטנציאל שלו עד תום ולהשתפר כמה שיותר בפרק הזמן של הקורס. 

המומחיות שלנו היא לימודי אנגלית מרחוק:

לימוד אנגלית בטלפון אחד על אחד עם מורה. (לחצו לפרטים מלאים) 

מתכונת הלימוד היעילה ביותר לשיפור אנגלית מדוברת. התלמיד ינהל שיחות של חצי שעה עם מורה מקצועי אחד על אחד בתדירות גבוהה לאורך השבוע. ישנה גם אפשרות לנהל שיחות בתחום של אנגלית עסקית, או על כל נושא שקרוב לליבו של התלמיד ומועיל למטרותיו. 

קורס לימוד אנגלית באינטרנט (לפרטים מלאים לחצו)

אחד על אחד עם מורה המאפשר התאמה אישית מקסימאלית ולמידת אנגלית לכל מטרה. (לדוגמא כהכנה לראיונות עבודה, לנסיעות לחו"ל, אנגלית עסקית, אנגלית לילדים, אנגלית משפטית, אנגלית רפואית, אנגלית טכנית, אנגלית לרואי חשבון ועוד.)  

לימודי אנגלית תורמים לחיינו מבחינות רבות ומהווים אבן דרך חשובה בבניית עתידנו.

קורס לימוד אנגלית בברייט אינגליש מציע את איכות הלימוד הגבוהה ביותר תוך כדי שמירה על מחירים סבירים.

להשארת פרטים לחצו כאן או התקשרו: 053-8345242

מאמרים נבחרים

גולש יקר, מתחת תוכל למצוא תשובה לשאלות חשובות כגון:

  • מה היא הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית?
  • מה ההבדל בין אנגלית עסקית לאנגלית מדוברת?
  • מה עלינו לעשות על מנת לשפר את שטף הדיבור והביטחון באנגלית ?
  • איך לכתוב את המייל המושלם?
  • מה המפתח ללימוד אפקטיבי?

לימוד אנגלית מדוברת

איך פשוט פותחים את הפה ומדברים אנגלית? בכתבה זו תגלו מה בדיוק צריך לעשות כדי להשתפר בתחום הזה, ומהר!

לימוד אנגלית עסקית

איך נשפר את האנגלית העסקית שלנו ונסתדר בחברה דוברת אנגלית? המפתח לשיפור אנגלית עסקית, ולמה חשוב לשים לב כשבוחרים קורס.

כתיבת מייל באנגלית

איך לכתוב את המייל המושלם? אספנו בשבילכם כמה טיפים חשובים וקווים מנחים שיעזרו לכם לשפר את המיומנות החשובה הזו.

לימודי אנגלית חוויתיים

מה הקשר בין הנאה וחוויה לבין למידה אפקטיבית? למטה תוכלו לגלות את התשובה לשאלה זו ומה היא גישת הלימוד במרכז אצלנו.